Prodej foto-obrazů ze sbírky SEDMPANY na podporu Domova sv. Josefa

Básnická sbírka SEDMPANY mapuje šestnáct tisíc kilometrů dlouhou pouť Petra Hirsche ze Dvora Králové nad Labem do Santiaga de Compostela, Říma a Jeruzaléma. Spatřila světlo světa 11. září 2013 a spolu s ní vznikla i výstava foto-obrazů. Výstava během pěti let navštívila pár krásných míst po České republice, ale nyní již neputuje a odpočívá u svého autora doma. Vzniknout mohla díky laskavé podpoře Lukáše Sýkory a jeho společnosti T-MC66, která výrobu pláten sponzorovala.

Po více než pěti letech jsem se rozhodl sbírku pláten rozprodat a výtěžek věnovat na podporu Domova svatého Josefa v Žirči, který koná moc potřebnou práci pro lidi se zákeřnou nemocí, která se jmenuje roztroušená skleróza
Předkládám vám aktuální nabídku foto-obrazů. Jejich rozměr je 60x40 cm (pokud není v závorce u textu uvedeno jinak), kvalitní tisk na plátno, prověřen 5 roky. Napnuté na blind dřevěném rámu. Vhodné k zavěšení na zeď. Cena není přesně stanovena (minimální doporučená je 500 Kč). Postup je následující:
  • Vyberte si svůj foto-obraz a napište na upoutnika@gmail.com,
  • pokud bude foto-obraz stále k dispozici, domluvíme předání (pošta, osobně),
  • zašlete dobrovolný příspěvek přímo na účet Domova sv. Josefa, který naleznete na této stránce,
  • radujte se z foto-obrazu a řekněte o možnosti podpory svým známým,
  • toť vše, děkuji za Domov sv. Josefa a přeji ať obraz těší vás či blízké.
Kliknutím na fotografii se dostanete na detail básně se zvětšenou fotografií. Zpět na přehled aktuálně dostupných pláten se dostanete tlačítkem "zpět".
s otázkou
bílá oblaka
přededveřmi


spánek z nudy
bez touhy
Invictus


ztraceným lodím
Tygří oči (45x30 cm)
oběšený svědek (45x30cm)


flamenco smrti
ve stínu lip
odcházeníOblíbené příspěvky